Број на оглас: 3223863
Објавен на: 18.05.2019, 21:12
1 / 7

MAN tgx 440 euro 4

8.000 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


kamjonot e vo ispravna sostojba inektori smeneni novi pret 3 meseci .nategaci remen smenen ulje komplet filtri smeneni.