Број на оглас: 3223613
Објавен на: 16.09.2020, 23:14
1 / 12

СЕ ПРОДАВА 4 СОБЕН СТАН

70.000 € Цената не е фиксна
Број на соби:
4
Квадратура:
115 m²
Греење:
Централно
Спрат:
5 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
2018
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
Majka tereza

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава стан во Карпош Струмица
115 м2 четирисобен, 3 спални,1 дневна
Кат 5
Станот е веднаш вселив
Цена 70.000 евра
070-526-501