Број на оглас: 3223572
Објавен на: 19.04.2019, 09:25
1 / 1

lg g3 kupuvam so skrsen ekran

1.000 €
Марка:
LG
Модел:
lg g3
Боја:
Black
Интерна меморија:
3 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


kupuvam lg g3 so skrsen ekran mi treba maticnata ploca