Број на оглас: 3222913
Објавен на: 15.04.2019, 13:00
1 / 2

Продавам Куќа во центар на Делчево

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
6
Квадратура:
250 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
230 m²
Тип на домот:
Двo-семејна куќа
Состојба:
Стара
Опрема:
Полу наместен
Година на градба:
1940
Број на балкони:
Тераса + 1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Исток
Адреса:
Ул. Солунска бр. 124

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Продавам Куќа во центар на Делчево