Број на оглас: 3222806
Објавен на: 04.08.2020, 23:11
1 / 7

Detska Kolicka za Bliznaci Chipolino

6.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Odlicno socuvana kolicka za bliznaci, kupena od Chipolino, mnogu malku koristena. Zaedno so nea ima i cadorcinja za sonce kako i prekrivki za nozete.
Cenata ne e fiksna, ima prostor za dogovor.