Број на оглас: 3222430
Објавен на: 18.04.2019, 12:12
1 / 6

PATIKI -LOTTO

1.390 МКД Цената не е фиксна
Tип на обувки:
Патики
Големина:
43
Боја:
Црна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


PATIKITE SE NOVI, BROJ 43