Број на оглас: 3222085
Објавен на: 24.09.2020, 13:59
1 / 12

BMW X-5

10.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
X 5
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
210 kw / 286 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava odlicen BMW X-5 od 2008 Oktomvri,registriran e na bg tablici,3.0 Sport,M-paket,X-drive,286 kc,bi turbo,20 cola bandazi ,novi letni gumi plus zimni gumi,stereo fenomenalno ozvucuvanje,servisiran vo ovlasten servis,bez nikakvi zabeleski.
Cena 10000 evra.
Tel za kontakt 071 313 516