Број на оглас: 3221863
Објавен на: 15.04.2019, 15:37
1 / 3

Tus Kabina

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Туш кабини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava tus kabina so masazerki,koristena,solidno zacuvana.
Cena po dogovor
tel.075/400-438