Број на оглас: 3221647
Објавен на: 19.04.2019, 12:39
1 / 12

VW GOLF 5 1.9 TDI. 105 ks.FULL OPREMA-UNIKAT

4.500 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


VW GOLF 5. 1.9 TDI. 77 kw ili 105 ks.
Registriran do 01.2020 god.
Vo odlicna sostojba
FUL OPREMA