Број на оглас: 3221586
Објавен на: 08.08.2019, 07:09
1 / 7

Acer palmatum Јапонски јавор

350 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат Јапонски јавори. Зелен, црвен, и од вариететот Dissectium. Имаме мали садници почнувајки со цена од 350ден нo и постари и поголеми до 1,5m.

Лице за контакт Војче 072231479