Број на оглас: 3221462
Објавен на: 22.04.2021, 20:23
1 / 8

MERCEDES C220; 2002 god

1.600 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 220
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes C220, proizveden 2002 god ( EURO 3 ).

Mozna e i zamena za kola so MK tablici ( Mercedes, Passat ili Audi )

tel za kontakt: 070 756 807 !!
tel za kontakt: 070 756 807 !!
tel za kontakt: 070 756 807 !!