Број на оглас: 3221291
Објавен на: 27.05.2019, 11:06
1 / 5

AUDI A3 1.9 TDI

1 €
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDITO E VO PERFEKTNA SOSTOJBA
SE NA NEGO FUNKCIONALNO
NOVI GUMI
SERVISIRAN KOMPLET
076 552 882
078 387 379