Број на оглас: 3221191
Објавен на: 06.04.2020, 20:18
1 / 1

Плац во Виница во м.в. Стара Река

1 € Цената не е фиксна
Квадратура:
1753 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац во м.в. Стара Река во Виница со квадратура од 1753м2.
Инфо на тел: 077950175