Број на оглас: 3221063
Објавен на: 14.04.2019, 03:32
1 / 4

Golf 1.9 Tdi 110 ks

2.750 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


reg do 10.12.2019 promeneto maslo filtri nov zamaec lanela fiksen set novi plocki set rebrasti so vodna pumpa pred 5000 km smeneto
071 218 642