Број на оглас: 3220484
Објавен на: 26.02.2021, 22:31
1 / 11

***EXTRA***PASSAT 1.8T 110KW 2003G

3.200 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2003
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


***EXTRA***PASSAT 1.8T 110KW 2003G
REGISTRIRAN SO ZELEN KARTON
SERVISIRAN MASLO FILTR
PLIN DIZNA SISTEM SO ATEST
KLIMA FUNKCIONALNA
NOVI GUMI
EKONOMICEN I FAMILIAREN AVTOMOBIL
7 LITRI OTVORENO
9 LITRI GRADSKA
MOZI ZAMENA ZA POMALO VOZILO
071393044 KIRE