Број на оглас: 3220427
Објавен на: 13.07.2020, 16:23
1 / 7

Продавам Кукли женски за бутик

100 € Цената е фиксна

Категорија: Продавници, Трговија / Бутици

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат 4 кукли за бутик.
Куклите се во Скопје. Од другата недела во Гостивар.
100 евра една кукла.