Број на оглас: 3219906
Објавен на: 27.05.2019, 11:05
1 / 6

GOLF 1.6 D... ODLICNA SOSTOJBA REGISTRIRAN

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1989
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


GOLFOT E VO ODLICNA SOSTOJBA
REG DO 9 TI MESEC
KAROSERISKI ZACUVAN
TEL... 078-450-703
078 387 379
076 552 882