Број на оглас: 3219879
Објавен на: 23.05.2020, 22:58
1 / 8

KABRIOLET BUBA ZA SVADBA

100 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Се за Свадба / Изнајмување свадбен автомобил и друго

Вид на оглас: Се продава


КОНТАКТ: 070 212 914
Комплетно реставрирана Фолксваген Буба 1976 кабриолет со надворешна боја на слонова коска и ентериер во црвена боја. Се изнајмува за фотосесии и спотови за свадби и други свечености, корпоративни евенти, видео спотови и сл.

КОНТАКТ: 070 212 914