Број на оглас: 3219673
Објавен на: 19.04.2019, 09:25
1 / 8

samsung A7 so 2 godini garancia

1 € Цената не е фиксна 14.500 €
Марка:
Samsung
Модел:
samsung a7 so 2 godini garancia
Боја:
Gold
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
6" инчи и поголеми

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


telefonot e kako nov bez tragi na koristenje kupen od neptun neverlock duos sim moze samena sa samsung s8