Број на оглас: 3219373
Објавен на: 26.03.2020, 08:57
1 / 10

delovi za polo klasik i golf 3 ka

123 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


delovi za polo klasik 1.6 16 ventila
golf 3 ka 1.9 tdi i 1.6 benzin prakam i po kargo