Број на оглас: 3219314
Објавен на: 28.02.2021, 09:25

DELOVI ZA DAEWOO MATIZ

100 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Daewoo
Модел:
matiz
Tип на делови:
Делови за Сервис и одржување

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam plasticna usisna grana za Matiz.EFTINO