Број на оглас: 3219305
Објавен на: 28.02.2021, 09:25
1 / 3

VRATE VLEZNA OD STAN E F T I N O

1.500 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam vlezna vrata od stan komplet so kasa.,klubh masa .