Број на оглас: 3219253
Објавен на: 20.07.2019, 17:09
1 / 8

Ford Galaxy 2007najvisoko nivo na oprema.. ekstra Cena

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Galaxy
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford Galaxy 2007 GIA najvisoko nivo na oprema.senzori.Tri zonska klima, full elektrika, 7 kozni sedista, Kolata e vo odlicna sostojba registrirana,servisirana bez nikakvi vlozuvanja.... Odlicno zacuvan enterier , fabricki zatemneti stakla tell 070 585 405