Број на оглас: 3219196
Објавен на: 23.03.2020, 21:02
1 / 6

Kozna jakna Pilotka

70 €
Tип на облека:
Мантили и јакни
Големина:
L
Боја:
Црна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


Jaknata e odlicno socuvana malku nosena jaka teleska koza nikade ne ostetena. Jaknata ima krzno na jakata koe po potreba se vadi. Poveke info na tel. O075/567-958 I 070/308-850