Број на оглас: 3217768
Објавен на: 21.06.2019, 12:52
1 / 11

Opel astra h gtc 1.4 benz

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2006
Гориво:
Бензин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Astra e vo odlicna sostojba kako nadvoresno taka i vnatresno motor i menuvac rabotat perfektno od oprema ima klima abs servo dalecinsko zaklucuvajne dva kluca.so realni kilometri voziloto e uvezeno od italija i se e plateno do reg.