Број на оглас: 3217728
Објавен на: 15.04.2019, 12:36
1 / 6

Golf 3 Karavan

1.700 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 3 Karavan 1.9 TDI
1997 Godina
Odlicno Socuvan