Број на оглас: 3217237
Објавен на: 21.04.2021, 15:38
1 / 7

ADIDAS ORIGINAL PATIKI

1.600 МКД 1.700 МКД
Tип на обувки:
Патики
Големина:
46
Боја:
Други
obuvki
Станете Премиум член

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Patikite se bukvalno novi bez tragi na koristenje Original kozni mn kvalitetni i udobni. Prakjam po kargo