Број на оглас: 3217205
Објавен на: 09.07.2020, 00:48
1 / 8

Se prodava kukja

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
10
Квадратура:
300 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Друго
Дворна површина:
400 m²
Тип на домот:
Останато
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
Тераса + 4 Балкони
Број на бањи:
3
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
4 Паркинг места
Ориентација:
Југ
Адреса:
Milan Lisica 15

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kukja blizu skola Toli Zordumis (pozadi monopol). Kukjata e vo dobra sostojba. Raspolaga so dvorno mesto od 400m2, 4 parking mesta I garaza. Samata kukja ima 8 sobi, 1 salon, 3 banji, potkrovlje I podrum (300m2). Cena po dogovor.