Број на оглас: 3217192
Објавен на: 09.04.2020, 01:34
1 / 11

TOYOTA RAV4

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
Toyota
Модел:
RAV 4
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


TOYOTA RAV 4
2007 - Година
136 - Коња
Сервисиран
Регистриран до 03/2020
ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ
●●078-420-951●●
МОЖЕ ЗАМЕНА ЗА BMW X3