Број на оглас: 3215678
Објавен на: 26.01.2021, 13:50
1 / 4

Ovostarnik

1 МКД Цената не е фиксна
Квадратура:
5100 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ovostarnik so kukicka
5100m2
Nasaden e so migdali

lokacija: Kadina cheshma
-----------------------------------
-------> 075/822-170 <--------
-----------------------------------