Број на оглас: 3215442
Објавен на: 18.04.2019, 14:37
1 / 4

СЕ ПРОДАВА КУЌА НОВА ГРАДБА

36.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
6
Квадратура:
70 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
100 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Полу наместен
Година на градба:
1994
Година на реновирање:
1994
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
ТАЌА БЕРБЕР БР 9А

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВА КУЌА НОВА СО ПОВРШИНА ОД 140м2 И ДВОРНА ПОВРШИНА ОД 100 м2.СО ЧИСТ ИМОТЕН ЛИСТ.KRUSEVO.KRUSEVO.KRUSEVO