Број на оглас: 3214973
Објавен на: 31.03.2020, 18:30
1 / 1

Dizni za bosh pumpa Golf 1, Golf 2 / Opel

40 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Tип на делови:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Diznite se novi neupotrebuvani. Se prodavaat site 4ri za 40€