Број на оглас: 3214915
Објавен на: 23.09.2020, 17:13
1 / 11

MERCEDES C200 CDI Mozi I zamena

3.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 200
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Mercedes C200CDI 2001 god.
Kolata e vo odlicna sostojba redovno servisirana, zamenet kais, vodna pumpa, zategaci
Poseduva Full oprema
Klima funkcionira odlicno
Racen Menjac so 6 brzini
4 odlicni zimski gumi
Originalni mercedes aluminiumski bandazi
Motor odlicen ne trosi ni gram maslo
Bez korozija
Moze zamena za pomalo vozilo po moznost Opel do 1500eur