Број на оглас: 3214899
Објавен на: 27.03.2020, 01:38
1 / 3

STEDAC NA ELEKTRICNA ENERGIJA

599 МКД Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Вид на оглас: Се продава


ЗАШТЕДА НА СТРУЈА ДО 35%
ЗАШТЕДА НА ВИСОКИТЕ СМЕТКИТЖ ЗА СТРУЈА СО НОВИОТ ЕЛЕКТРОНСКИ ШТЕДАЧ.
СМЕТКИТЕ ОД 5.000 ДЕН НАМАЛЕТЕ ГИ НА 3.500ДЕН.
ПОРАЧКА 070 288 106