Број на оглас: 3214822
Објавен на: 02.08.2020, 11:24
1 / 1

SE PRODAVA NOV STAN OD 116m2

По Договор
Број на соби:
3
Квадратура:
116 m²
Греење:
Друго
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Запад

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nov stan od 116m2 na dve nivoa - dupleks so 3 sobi i 2 banji.