Број на оглас: 3214766
Објавен на: 19.04.2019, 10:08
1 / 12

Fiat Sedici 1.9 MultiJet 4X4 120KS 2007 g.

4.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Sedici
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Fiat Sedici 1.9 MultiJet 4X4 120KS, 2007 godina, komplet servisirano I registrirano.
Najvisoko nivo na oprema za modelot.