Број на оглас: 3214174
Објавен на: 23.02.2021, 16:59
1 / 10

SE PRODAVA SETRA S317 HDH

19.900 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


SE PRODAVA SETRA S317 HDH, REGISTRIRANA SO ZELEN KARTON, VO ODLICNA SOSTOJBA... ZA POVEKE INFORMACII NA TEL. 070238021 -VITO