Број на оглас: 3214093
Објавен на: 10.07.2019, 04:08
1 / 4

Се продава ASUS - читај оглас

4.000 МКД Цената не е фиксна
Производител:
ASUS
Xaрд диск HDD:
500 GB
РАМ Меморија:
2 GB
Модел на процесор:
Celeron
Тип на хaрд диск:
HDD
Големина на екран:
15 - 16 инчи

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


ЛапТопот е во перфектна состојба.
ХАРДИСКОТ (HDD), Е РАСИПАН ТРЕБА ЗАМЕНА, батеријата не држи.

Испраќаме и по карго / пошта.