Број на оглас: 3213930
Објавен на: 01.07.2020, 00:34
1 / 6

Citroen C5 1.6HDI

3.000 € Цената не е фиксна
Марка:
Citroen
Модел:
C5
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba plateni site davacki