Број на оглас: 3213026
Објавен на: 20.05.2020, 07:08
1 / 10

LIEBHERR L 509

12.800 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Utovarac LIEBHERR L 509 1995god.6 tona. tezina