Број на оглас: 3211861
Објавен на: 17.09.2020, 03:03
1 / 1

SLOBODEN VOZAC CE KATEGORJA ZA ZAMENA , SO EU DOKUMENTI

1 €
Категорија:
Возачи, Транспорт, Шпедиција
Пол:
Машко
Образование:
Не е важно
Возачка дозвола:
Ц
Познавање на јазици:
Не е важно
Компјутерски вештини :
Не е важно

Категорија: Вработување / Барам работа

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


SLOBODEN VOZAC , ZA ZAMENA
EU DOKUMENTI.
ISKUSTVO VO EU

PO DOGOVOR

VIBER 075 / 625 899