Број на оглас: 3211683
Објавен на: 30.06.2020, 20:05
1 / 2

MASINA ZA DROBENJE NA GUMA

По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Вид на оглас: Се продава


Masina za drobenje na guma.

Za po detalni informaciii: 075 266 206