Број на оглас: 3211324
Објавен на: 13.07.2020, 10:09
1 / 6

Tigar Syneris(letna) 205/55/16

1.500 МКД Цената е фиксна
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
205
Висина:
55
Дијаметар:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se peodava 4 letni Tigar Syneris 205/55/16 zacuvani proizvedeni 05/15 cena za site 1500den