Број на оглас: 3211059
Објавен на: 24.08.2020, 20:49
1 / 12

Се продава куќа-барака во Свети Николе

35.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
3
Квадратура:
131 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Струја
Дворна површина:
334 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Наместен
Година на градба:
1978
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Север
Адреса:
ул.„Сутјеска„ бр.75

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се прода куќа-барака во населба Бел Камен -Свети Николе, на одлична локација, куќата е на два ката, приземјето е тврда градба со површина од 35 м2, гаража од 17 м2 и подрум од 13м2, катот е монтажна барака со вкупна станбена површина од 66 м2 и плус два балкона од 7 м2 и 3м2 и влезна тераса од 2м2,