Број на оглас: 3210842
Објавен на: 20.05.2019, 09:32
1 / 10

MITSUBISHI COLT 1.3 BENZIN UVOZ CH 07g

2.999 € Цената не е фиксна 3.400 €
Марка:
Mitsubishi
Модел:
Colt
Година:
2007
Гориво:
Бензин
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
70 kw / 95 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MITSIBUSHI COLT 1.3BENZIN 70KW 95KS 2007g SO SERVISNA KNISKA ,,,UVEZENO OD SVAJCARIJA VO ODLICNA SOSTOJBA
-OD OPREMA
-KLIMA
-AIRBAG,,,ABS
-BORD KOMPJUTER
-ELEKTRIKA NA STAKLA
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-CENTRALNA BRAVA
-PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA,,,BEZ ZAMENI,,,BEZ ZAMENI