Број на оглас: 3210684
Објавен на: 17.08.2019, 10:14
1 / 1

Prodavam Bluetooth slusalka so miktofon,nova.

400 МКД Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Слушалки

Вид на оглас: Се продава


Prodavam nova,nekoristena Bluetooth slusalka za mobilen.