Број на оглас: 3210370
Објавен на: 31.03.2020, 18:44
1 / 10

Polovni gumi poveke dimenzii 13ki, 14ki, 15ki, 16ki, 17ki

По Договор
Тип на бандаж и Гума:
Чел. бандажи со гуми за сите сезони
Дијаметар на бандаж:
Останато
Ширина на бандаж:
Останато
Број на дупки во бандаж:
Останато
Дијаметар на дупка во бандаж:
Останато
Ширина на гума:
Останато
Висина на гума:
Останато
Дијаметар на гума:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Dimenzii na gumite:
- 155/80/13 Letni Uniroyal 40€ dve gumi
- 165/70/14 letni Nankang 2000 den. 2 gumi
- 165/70/14 letni Fulda 2200 den. 2 gumi
- 175/70/14 letni Esa Tecar 50€ 2 gumi
- 185/60/14 Semperit M+S 4000 den. 4 gumi
- 175/65/15 Michelin M+S 2000 den. 2 gumi
- 185/60/15 Barum letni 2500 den 2 gumi
- 185/60/15 Continental letni 40€. 2 gumi
- 185/60/15 Kleber M+S 40€ 2 gumi
- 185/65/15 Windforce letni 4000 den. 4 gumi
- 185/65/15 Continental M+S 2000den. 2 gumi
- 195/65/15 Tigar M+S 2000 den. gumi
- 185/55/16 Continental M+S 2500 den. 2 gumi
- 205/55/16 Infinity M+S 3500 den. 4 gumi
- 205/55/16 Kormoran letni 50 evra 4 gumi
- 205/60/16 Matador M+S 2500 den. 2 gumi
- 225/55/16 Continental M+S 4000 den. 4 gumi
- 225/55/16 Dunlop M+S 2500 den. 2 gumi
- 235/60/16 Goodyear letni 4000 den. 2 gumi
- 235/60/16 Gripmax M+S 40 evra 2 gumi
- 225/65/17 Bridgestone M+S 50€ 2 gumi
- 235/65/17 Continental M+S 3500 den. 2 gumi
- 235/65/17 Bridgestone letni 50€ 2 gumi