Број на оглас: 3210058
Објавен на: 18.05.2019, 12:37
1 / 10

Iseki Land-Hope 225

4.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Malogabaritno traktorce pogodno za folii, lozarstvo,ovostarstvo ima 30ks, hidraulika na volan, 4*4, freza 1,50m so novi nozevi smeneto ulje I filter I ulje vo deferencijal,kompletna e servisirano sprrmno za sezonata.