Број на оглас: 3209316
Објавен на: 13.10.2019, 14:23
1 / 3

Monitor ispraven

1.600 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


Monitor Mag vo ispravna sostojba. Cena povolna.kontakt. 078 418-236