Број на оглас: 3209137
Објавен на: 18.05.2019, 08:14
1 / 1

Bandazi 5x110

1 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 195-65-15 5x110 mozna e I zamena za 16ki
Ne se krivi ni vareni
Vo odlicna sostojba
Dve zimski dve letni gumi